طرح بازدید رایگان قبل از نوروز خودروهای نیسان

چهارشنبه, 03 اسفند 1401 16:07

شرکت جهان نوین آریا، نماینده انحصاری نیسان در ایران، طرح بازدید نوروزی خودروهای نیسان را برای مالکان مدل‌های نیسان جوک و نیسان ایکس ‌تریل از تاریخ یکشنبه 7 اسفند تا تاریخ شنبه 20 اسفندماه 1401 در سراسر کشور آغاز خواهد کرد.

حامد ایپکچی مدیر بازاریابی شرکت جهان نوین آریا جزئیات این طرح را تشریح کرد و گفت:


در این طرح، بازدید خودروهای نیسان شامل خودروهای جوک و ایکس تریل، رایگان بوده و نمایندگی‌های این شرکت در سراسر کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی خواهند بود.
مشتریانی که برای سرویس ادواری خود مراجعه می‌کنند، مشمول 100 % تخفیف در اجرت خدمات می‌شوند. همچنین انجام خدمات پولیش و واکس بدنه خودروها با 30% تخفیف و انجام کارواش با 50% درصد تخفیف، همراه است.
ایشان در ادامه تشریح کردند در صورت مراجعه مشتریان خارج از سرویس دوره‌ای، بازدید رایگان 16 آیتمی نیز در نظر گرفته شده است.


برخی از این موارد عبارت‌اند از:
بررسی سیستم‌های الکترونیکی خودرو با دستگاه عیب‌یاب، بازدید سیستم کولر و بخاری، چک و بررسی نحوه کارکرد موتور، چک و بررسی گیربکس، بازدید وضعیت لاستیک‌ها، چک و بازدید وضعیت ترمز و ترمزدستی خودرو، بازدید نشتی لوله‌های بنزین، بازدید شیلنگ‌های رادیاتور، بازدید و تنظیم نور چراغ‌های جلو، بازدید عملکرد سیستم روشنایی، بازدید تیغه برف‌پاک‌کن های جلو و عقب خودرو، بازدید تسمه‌های موتور، بازدید کمک‌فنر ها و جلوبندی خودرو، بازدید وضعیت شارژ باتری خودرو با دستگاه مخصوص، بررسی عملکرد فرمان و اتصالات فرمان، بررسی وضعیت بدنه خودرو
همچنین در این طرح اجرت انجام خدمات صافکاری و خدمات نقاشی، دارای تخفیف 20 % خواهند بود.


در انتها ایشان در مورد آماده‌سازی طرحی جذاب برای تمدید گارانتی خودروها و ارائه پکیج‌های خدماتی متنوع در سال آتی خبر داد و این نوید را به دارندگان خودروهای جوک و ایکس‌تریل دادند که در این طرح، هزینه‌های نگهداری خودروها به‌مراتب به‌صرفه‌تر شده است. مقادیر زیادی از ریسک‌های ناشی نگهداری خودروها باتوجه ‌به سن تقویمی و کارکرد خودرو در این پکیج‌ها پوشش داده شده است که برای دارندگان این خودرو ها، آسودگی خیال را به ارمغان خواهد آورد.
مالکان خودروهای نیسان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 02142983، و صفحه طرح بازدید نوروزی سایر کانال‌های ارتباطی در شبکه‌های اجتماعی با ما در تماس باشند.

 

برای مشاهده صفحه طرح بازدید نوروزی کلیک کنید.

خودروها

خدمات مشتریان

دسترسی سریع

درباره ما

اطلاعات تماس

شبکه های اجتماعی